O Marce. PURE NATURE CALIFORNIA

O MARCE PETAL FRESH

PURE NATURECALIFORNIA

Ahhhh nasza słoneczna Kalifornia?Aktywna, po brzegi wypełniona pozytywną energią. Bliska natury, będąca częścią jej ekosystemu. Każdy aspekt życia naszych mieszkańców ociera się o jej naturalną florę i faunę. Kalifornia to kwintesencja filozofii zdrowego stylu życia, która na tej płaszczyźnie pozostaje niedoścignionym wzorem dla pozostałych stanów Ameryki. Towarzyska, uśmiechnięta, pełna miłości i poszanowania dla natury i zwierząt. Kalifornia to styl życia. Przekazujemy Ci tę moc w kosmetykach po brzegi wypełnionych naturą. Petal Fresh Pure, oryginalny, właśnie z Kalifornii.

PURE NATURECALIFORNIA WOMAN

My, kobiety Kalifornii, po prostu żyjemy w naturze, ona jest częścią nas, my częścią niej. Wypełnia ona każdy aspekt naszego życia, diety, pielęgnacji, aktywności, życia towarzyskiego i kulturalnego. Jest niewyczerpanym źródłem inspiracji. Codziennie chłoniemy jej piękno, żyjąc blisko niej. To dla nas życiowa inspiracja, dom mody, drogeria. To z niej czerpiemy siłę i piękno.

Jaki jest mój styl zapytasz?
To JA, ONA, MY. PETAL FRESH PURE.

PURE NATURE CRUELTY FREE CALIFORNIA

My zwierzęta Kalifornii, również jesteśmy jej mieszkańcami i popieramy marki, które traktują nas jako równoprawnych obywateli stanu Kalifornia. Wiemy, że marka PETAL FRESH PURE kocha zwierzęta, stosując wegańskie formuły w swoich kosmetykach.

PETAL FRESH PURE tak samo mocno kocha naturę jak i zwierzęta, będące częścią tego samego ekosystemu. PETAL Miauuu, FRESH Hauuu, PURE Muuuu?.

PURE NATURECALIFORNIA CHARITY

1% zysków firmy przeznaczamy na wyrównanie poziomu EDUKACJI wśród dzieci z ubogich rejonów świata. Stale wspieramy fundację „BE CARE LOVE”.

Znajdziesz nas wyłącznie w drogeriach